Organlarımızın Kendine Özgü Frekansı Bulunmaktadır

0

Her insanın kendine ait kişisel bir rezonans frekansı vardır. Tüm hücreler titreşim sonucu ses yayarlar. Organlarımız, kemiklerimiz, dokularımız kendine özgü yankı yapan frekansları bulunmaktadır.  Bir saniyelik zaman diliminde oluşan salınım sayısına frekans denir.

Nikolas Tesla insan vücudunun yaydığı frekanslarla karışan dış frekansları yalıtabildiğimizde hastalıklara karşı daha dirençli olacağımızı savundu. Bunun yanında duygularımız ve düşüncelerimiz de frekans yayıyor. Olumsuz duygu ve düşünceler bedenimizdeki organların frekansını bozuyor. Frekansı bozulan organ hasta oluyor.

Vücudumuzda bulunan virüs, bakteri, parazit, mantar, ağır metal birikimleri normal frekans düzenimizi bozar. Biorezonans cihazı ile bu frekans düzenini bozan elektromanyetik yabancı frekanslar belirlenir.

İnsan beyni 72-90 MHz frekans yayar. İşlenmiş konserve yiyecekler 0MHz,Gül 320MHz frekans yayar. Sağlıklı bir insan vücudunun 62-68MHz lik bir frekans aralığı vardır. Hastalıklar ve rahatsızlıklar 58MHz de baş göstermeye başlar.

Esans yağlar doğal maddeler arasında en yüksek frekansa sahiptir. Olumsuz düşüncelerin insan frekansını mevcut durumundan 12 MHz kadar düşürdüğü, olumlu düşüncelerin ise olduğundan 10 MHz kadar yükselttiği bulgulanmıştır, meditasyon çalışmaları ise 15MHz kadar daha yükseltir.  Kanıtlar gösteriyor ki esans yağlar kişinin frekans değerini yükseltmekte önemli bir rol oynamaktadır. Bir esansı kokladığınız zaman beynimizin amigdala denilen bölümü etkilenir ki burası hafızanın ve duyguların saklanıp serbest bırakıldığı yerdir.

Vücuda yararlı bir maddenin yani vücudun rezonansı ile uyumlu bir maddenin frekansı ise tedavi amaçlı kullanılabilir. Tüm bu bilgilere rağmen unutulmaması gereken diğer etmenler ise bağışıklık sisteminin stres ve duygusal dalgalanmalardan etkilenmesidir.

Olumsuz duygu frekanslarının farkında olmalıyız. Böyle bir durum içerisindeysek esans yağları ve meditasyonu kullanarak frekansımızı tekrar yükseltebiliriz. Bir diğer yöntemde olumlamalarla çalışmaktır.

Bir sonraki yazımda“ olumlamalarla nasıl çalışabiliriz”e ayrıntılı yer vereceğim.

SİBEL BEKTAŞ

Bir yorum bırakın