Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri İsteğe Bağlı Nakil Atama

0

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri (CTE) Genel Müdürlüğü bugün kendi resmi internet sitesinden isteğe bağlı nakil atama duyurusu yayımladı.

Bir süredir binlerce Ceza veTevkifevleri personelini yakından ilgilendiren ve bakanlık personelinin yayımlanmasını beklediği 2019 yılı isteğe bağlı nakil atamaları yayımlandı. Buna göre ilgili personeller 2019 yılı isteğe bağlı yer değişikliklerini Norm ve Atama Sistemi (NAS) üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebilecek iken, kurum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcıları taleplerini NAS üzerinden gönderecek ve söz konusu personellerin atamaları manuel yapılacak.

Bu doğrultuda başvuru yapacak çalışanlardan kurum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcılarının başvurularını 28 Mart – 5 Nisan 2019 tarihleri arasında yapması gerekirken, kurum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcıları hariç diğer bakanlık atamalı personel ile komisyon atamalı personelin ise 18-27 Mart 2019 tarihleri arasında taleplerini Norm ve Atama sistemi üzerinden göndermeleri gerekecektir.

Başvuru yapacak olan personellerin burada en çok dikkat etmesi gereken nokta ise sistem üzerinden gönderilmeyen hiçbir talebin dikkate alınmayacak olmasıdır.

Bir yorum bırakın