23.Dönem POMEM 1.Yedek Yerleştirme Sonuçları

0

Adayların merakla beklediği 23.Dönem POMEM 1.Yedek Yerleştirme sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan duyuru ile yayınlandı.

Polis Akademisi Başkanlığı 23. Dönem Polis Meslek Eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 20 kadın, ön lisans mezunu 7 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yaptı. Başkanlık tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

  1. Dönem POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 23. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 20 kadın, ön lisans mezunu 7 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır.
    Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
    Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın resmi internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.
    Tüm adaylara ilanen duyurulur.

 

 

 

 

 

 

Bir yorum bırakın