Erdoğan’dan Kritik Ekonomi Çıkışı

0

Seçim çalışmaları kapsamında Ankara’nın Haymana ilçesinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomi konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Bugüne kadar Türk milletini hiç aldatmadıklarını ifade eden Erdoğan, gerçek neyse onu söylediklerini dile getirerek konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan son günlerin ana gündem maddelerinin başında gelen ekonomi konusunda açıklamalarda bulunurken, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra yapısal reformların hayata geçirileceğini belirtti.

2 günde, ortaya konulan ekonomik saldırının boşa çıkarıldığını belirten Erdoğan seçimlerden sonra yapısal reformların süratle uygulamaya konulacağını ifade etti. Türkiye ekonomisinin sorumlusunun kendisi olduğunu vurgulayan Erdoğan, belirlenen hedefler doğrultusunda yatırıma, üretime, büyümeye, istihdama destek verecek bir kalkınmanın inşası noktasında çok önemli adımlar atılacağını belirtirken, atılacak bu adımlar neticesinde çiftçilerimizin girdi maliyetlerinin düşeceğini ve bu sayede üretimin yukarı yönlü ivme kazanarak artacağını sözlerine ekledi.

Erdoğan, sıralamış oldukları bu vaatlerin gerçeği yansıtan, elle tutulur vaatler olduğunun altını çizerken seçimlerden sonraki birkaç ay içinde atılan bu adımların meyvesini toplayacaklarını belirterek sözlerini noktaladı.

Bir yorum bırakın