Tarım Kredi Kooperatifleri 101 Memur Alımı

0

Tarım Kredi Kooperatifleri, Tekirdağ, Gaziantep ve Mersin bölge birliklerinde istihdam edilmek üzere toplam 101 personel alımı yapacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliğinde 39, Gaziantep Bölge Birliğinde 25 ve Mersin Bölge Birliğinde 37 kişi olmak üzere toplam 101 kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alacak. Öte yandan yapılacak olan alımda adaylardan başvuracakları pozisyonlara göre 2017 veya 2018 yıllarında girmiş oldukları KPSS P3 ve P 93 puan türlerinin herhangi birinden 60 puan alma şartı bulunurken bazı pozisyonlar için KPSS şartı aranmayacak.

Bölgelere Göre Alımlar

Tekirdağ Bölge Birliği için KPSS puanı olma şartıyla 16 lisans mezunu, 4 ön lisans mezunu alınacak olup, KPSS şartsız lisans mezunu 19 personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylar Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerine başvuru yapabilecek olup, İstanbul ve Çanakkale illerinde sadece Avrupa Yakası için başvuruda bulunabilecek.

Gaziantep Bölge Birliği için KPSS puanı olma şartıyla 10 lisans mezunu, 3 ön lisans mezunu alınacak olup, KPSS şartsız lisans mezunu 12 personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylar Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis için başvuruda bulunabilecek.

Mersin Bölge Birliği için KPSS puanı olma şartıyla 18 lisans mezunu, 4 ön lisans mezunu alınacak olup, KPSS şartsız lisans mezunu 15 personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylar Mersin, Adana, Hatay ve Osmaniye için başvuruda bulunabilecek.

Başvurularda son gün Gaziantep Bölge Birliği için 5 Nisan 2019 Cuma günü saat 18.00 iken, Mersin ve Tekirdağ Bölge Birliklerinde 12 Nisan 2019 Cuma günü saat 18.00 sona erecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Tarım Kredi Kooperatiflerinin resmi internet sayfasındaki duyurular kısmından detaylı bilgilere ulaşıp başvurularını yapabilirler.

 

 

Bir yorum bırakın