Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 3600 Ek Gösterge Görüşmesi

0

Yüzbinlerce memurun aylardır merakla beklediği 3600 ek gösterge konusu bugün Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletildi.

Geçtiğimiz seçim döneminin ve son günlerin çok tartışılan konularından biri olan ve memurların umutla beklediği 3600 ek gösterge konusu bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletildi.

Ek Gösterge Çıkacak Mı?

Başta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın olmak üzere birçok sendika ve oda temsilcisinin bir araya geldiği ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen görüşmede Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın yüzbinlerce memuru yakından ilgilendiren 3600 ek gösterge konusunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ileterek konu hakkında çözüm beklediklerini belirtti.

Basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmeyle ilgili detaylar hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılmazken, görüşmede sözleşmeli personelin sorunlarının görüşüldüğü de aktarıldı.

Ali Yalçın’dan Sözleşmeli Personel Açıklaması

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın yapılan görüşmede sözleşmeli personellerin sorunlarına da değindiklerini belirtirken, aile bütünlüğü konusunun kendileri için hassas noktalarından birisi olduğunu ve bu noktadaki sorunların giderilmesi hususunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan çözüm beklediklerinin altını çizdi.

Yüzbinlerce memur bugün yapılan 3600 ek gösterge konusu ve sözleşmeli personellerin sorunlarının görüşüldüğü toplantı sonrasında umutlarını korurken, bu konu hakkında verilecek müjdeli haberi bekliyor.

 

Bir yorum bırakın