3 Üniversite 165 Akademik Personel Alacak

0

Resmi Gazete aracılığı ile yapılan ilana göre 3 üniversite toplam 165 akademik personel alacağını duyurdu.

Resmi Gazete ‘de yayımlanan ilana göre İstinye Üniversitesi 45, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 36, Atatürk Üniversitesi 84 adet olmak üzere toplam 165 akademik personel alımı yapacak.

Alımların yapılacağı unvanlar ve birimleri haberimizden ulaşabilir, ilanların detaylarını belirtilen linklerden görebilirsiniz.

İstinye Üniversitesi Resmi Gazete ’de yayımlandığı ilanda 45 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi,  unvanlarından yapılacak alımlarda adayların 15 gün içerisinde başvurularını tamamlaması gerekiyor. Üniversite Tıp Fakültesi,  Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi birimlerine akademik personel alımı yapacak.

İstinye Üniversitesi Akademik Personel İlanı İçin TIKLAYIN İstinye Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi 84 akademik personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre üniversite alımlarını Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi unvanları için yapacak. Atatürk Üniversitesi’ne yapılacak alımlar Tıp Fakültesi, Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Oltu Beşeri Ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, için gerçekleştirilecek. Adayların başvurularını ilanın yayımlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde yapması gerekiyor.

Atatürk Üniversitesi Akademik Personel İlanı İçin TIKLAYIN Atatürk Üniversitesi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi unvanları ile Öğr. Gör. (Ders Verecek) olmak üzere toplamda 36 personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi,  Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ,Turizm Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Mehmet Tanrıkulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ na akademik personel alımı yapacak.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Akademik Personel İlanı İçin TIKLAYIN Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

 

Bir yorum bırakın