TÜBİTAK Memur, Teknisyen, Araştırmacı kadrolarında 36 Personel Alacak

0

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) İŞKUR üzerinden ve kendi resmi internet sitesinde bünyesine bağlı birimlerinde görevlendirilmek üzere 36 personel alımı yapacağını duyurdu,

TÜBİTAK’ tan yapılan duyuruya göre Marmara Araştırma Merkezi İle Ulusal Metroloji Enstitüsü bünyesinde görevlendirmek üzere 6 personel, Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı (TTSBY) ve Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı Gen Mühendisliği Ve Biyoteknoloji Enstitüsü (GMBE) bünyesinde görevlendirmek üzere 30 proje personeli (araştırmacı – teknisyen) alımı yapacak.

Marmara Araştırma Merkezi İle Ulusal Metroloji Enstitüsü bünyesinde görevlendirilecek 6 personelin görev yeri ve unvanı şu şekilde,

Marmara Araştırma Merkez için alınacak personel Kocaeli ilinde, 1 Memur ve 4 Memur (Koruma) kadrosunda,  Ulusal Metroloji Enstitüsü için alınacak memur yine Kocaeli ilinde, Diğer Teknisyen Ve Teknikerler 1 (Engelli) kadrosunda görevlendirilecek.

Bu kadrolar için son başvuru tarihi 24 Mayıs 2019 olup, adaylar başvuruyu İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden yapabilecek.

Başvurular için gerekli koşullar ve başvuru ile ilgili süreçler Kurumun internet sayfasından (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta.

Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı (TTSBY) ve Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı Gen Mühendisliği Ve Biyoteknoloji Enstitüsü (GMBE) bünyesinde görevlendirmek üzere 30 proje personeli (araştırmacı – teknisyen) alımı yapılacak 30 proje personelin (araştırmacı – teknisyen) görev yerleri ve alınacak kadro ise şu şekilde ilan edildi.

BİLGEM/TTSBY birimi için Kocaeli’nde AR-GE Personeli (Araştırmacı) kadrosunda 6 kişi, MAM/GMBE birimi için Kocaeli’nde AR-GE Personeli (Araştırmacı) kadrosunda 16 kişi ile teknisyen karosunda 8 kişi olmak üzere toplam 30 kişi görevlendirilecek.

Bu kadrolar için son başvuru tarihi ise10 Haziran 2019 olarak açıklanırken, Başvuruların TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirileceği duyuruldu.

Ayrıca başvurular için gerekli koşullar ve süreçlere ise Kurumun kendi internet sayfası (www.tubitak.gov.tr),  Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında ulaşılmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın tübitak 36 personel alımı

 

 

 

Bir yorum bırakın