DSİ Personel Alımı

0

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan doğrultusunda en az lise mezunu olmak üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yayınlanan ilan doğrultusunda 1 Temmuz Pazartesi gününe kadar sürecek başvurular doğrultusunda en az lise mezunu olmak üzere ısıtma ve sıhhi tesisatçı kadroları için personel alımı yapılacağını duyurdu.

Başvuru Şartları

Başvurular 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününe kadar devam edecek olup, başvuruda bulunacak adaylarda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az lise en fazla ön lisans mezunu olmak, kalorifer ateşçisi meslek belgesi ve sertifikasına sahip olmak yer alırken, ayrıca başvuru yapmak isteyen adayların Bursa il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer alıyor. İşe alımlar kurayla yapılacak olup, kuralar 9 Temmuz 2019 tarihinde saat 17.00-18.00 arasında Bursa Devlet Su İşleri’nde yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu “Eski Hükümlü” veya “TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)” olanlar başvurabilir.

İlan Numarası

Başvurular için adaylar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapabilecek. Ayrıca başvuruda kullanılacak ilan numarası 00005034669 olarak belirlendi.

 

Bir yorum bırakın