Orman Genel Müdürlüğü Unvan Değişikliği Sınavı Açacak

0

Orman Genel Müdürlüğü, bünyesinde çalışan personellere 747 kadro için unvan değişikliği sınavı duyurunu yayınladı. Ayrıntılar haberimizde.

Orman Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği çerçevesinde 380 mühendis, 358 tekniker, 5 mimar ve 4 mütercim kadrosu olmak üzere toplamda 747 kadro için unvan değişikliği sınavı gerçekleştirecek. Sınav için başvurular 8 – 22 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

OGM Unvan Değişikliği Duyurusu

18.04.1999 tarih ve 23670 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Genel Yönetmelik ile Orman Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği çerçevesinde,

a) 1 ila 8 derece arası 380 adet Mühendis,

b) 1 ila 8 derece arası 5 adet Mimar,

c) 1 ila 7 derece arası 4 adet Mütercim,

d) 1 ila 9 derece arası 358 adet Tekniker,

Toplam 747 kadro için Unvan Değişikliği Sınavı açılması uygun görülmüştür.

Adaylara yapılacak tüm tebligat/duyurular (Başvuru şartlarını taşımadığı anlaşılan ve bu suretle işlemleri sonlandırılan adayların bilgilendirilmesi dâhil) Orman Genel Müdürlüğünün www.ogm.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır. Ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır.

İlanda belirtilen nitelikleri taşımadıkları sonradan anlaşılan adaylar atanmış olsalar dahi hakkında yapılan tüm işlemler iptal edilecektir.

Aday memur statüsünde bulunanlar ile son başvuru tarihi itibariyle mezun durumda olmayanların ve aranan diğer nitelikleri taşımayanların başvuruları kabul edilmeyecek.

 

 

 

Bir yorum bırakın