TMO Çeşitli Unvanlarda Personel Alıyor

0

Toprak Mahsulleri Ofisi merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 231 personel alımı gerçekleştiriyor. Personel alımına ilişkin detaylar haberimizin devamında.

Toprak Mahsulleri Ofisi farklı illerde ve farklı unvanlarda görevlendirilmek üzere en az lise mezunu olmak şartıyla 231 personel alımı yaparken işe alınacak 231 personelin 17’si merkezde, 40’ı Afyonkarahisar Alkaloitleri Fabrikası’nda ve 174’ü taşrada istihdam edilecek.

Kadrolara Göre Alınacak Personel Sayısı

TMO tarafından 92 memur, 55 teknisyen, 35 ziraat mühendisi eksper, 30 muhasebeci, 5 kimya mühendisi, 4 ekonomist, 3 sekreter, 2 kimyager, 2 itfaiyeci, 1 mütercim, 1 makine mühendisi ve 1 elektrik mühendisi olmak üzere toplamda 231 personel alımı gerçekleştirecek.

Başvuru Tarihleri

9 Temmuzda başlayan başvurular 18 Temmuz 2019 Perşembe gününe kadar devam edecek. ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden yapılacak olan başvurular adaylardan başvuru ücreti olarak 20 lira alınacak.

Personellerin İstihdam Edileceği İller

Göreve başlayacak olan personeller Adıyaman, Ankara, Afyonkarahisar, Balıkesir, Bitlis, Çorum, Diyarbakır, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Giresun, Hatay, Iğdır, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Mersin, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon ve Uşak illerinde istihdam edilecek.

 

Resim Pezibear tarafından Pixabay‘a yüklendi

Bir yorum bırakın