İş Bankası Personel Alımı

0

Türkiye İş Bankası yayınlamış olduğu kariyer ekranı üzerinden en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye İş Bankası en az lise mezunu olmak şartıyla şoför alımı yapılacağını duyurdu. Yayınlanan ilan doğrultusunda başvurular 31 Temmuz Çarşamba günü saat 12..00’a kadar devam edecek olup, başvuru yapacak olan adaylarda 6 Ağustos 1991 ve sonrasında doğmuş olma şartı aranacak.

Şoför alımı için yapılacak olan yazılı sınavı İstanbul TUTOM (Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi) düzenlenecek olup, sınavı kazanacak adaylar İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak illerinde görev yapacak.

Başvuru Şartları

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak.

3- 2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak.

4- Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 06.08.2019 tarihi itibarıyla tamamlamış olmak

5- Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

6- 6 Ağustos 1991 ve sonrasında doğmuş olmak.

7- Daha önce, Bankamızca yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

8- Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

9- İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak illerinde ikamet etmek ya da bu illerde ikamet edebilecek olmak.

10- SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak.

11- 06.08.2021 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak.

 

Bir yorum bırakın